هزینه سفارش خدمات تولید محتوا

هزینه، قیمت و دستمزد تولید محتوای وب سایت اینترنتی

تعرفه تولید محتوا

بیشک وب سایت ها، فروشگاه های اینترنتی و شبکه های اجتماعی با محتوای بهینه و با کیفیت زنده اند. تولید محتوای الکترونیکی دغدغه ایست که هر وب سایت و تجارتی که پشت آن هست به ساخت و تولید آن توجه خاص دارد. از نظر ORDSITE خدمات تولید محتوا فراتر از قیمت و تعرفه است؛ چون محتوای وب سایت هاست که قدرت فروش آنلاین و رنک وب سایت در گوگل و موتورهای جستجو را رقم میزند. 

با اینحال، سایت ORDSITE علاوه بر اینکه خود الگوی آموزشی تولید محتوای یونیک و غیرتکراری محسوب میشود، خدمات تولید محتوا را با کادری متخصص و حرفه ای به اشتراک میگذارد. 

 

فرق محتوای الکترونیکی با نوشته معمولی

محتوای الکترونیکی بهینه شده با نوشته معمولی متفاوت است. از نظر عملیاتی ORDSITE، ساخت و تولید محتوای بهینه وب سایت دارای ویژگی های زیر است:

۱. کلمات کلیدی بکار رفته در محتوا، مطابق با اولویت جستجو شده در گوگل، بینگ و دیگر وب سایت ها و موتورهای جستجو، انتخاب و بکار میروند.

۲. برجسته سازی و بولد ساختن کلمات کلیدی مهمتر، ارزش کلمات را برای موتورهای جستجو تعیین میکند.

۳. کلمات کلیدی وقتی برای توضیحات بیشتر، به محتوای مبسوط تری لینک داده میشوند، رنک بهتری در موتورهای جستجو دست می یابند.

۴. تکرار معقول و منطقی عبارات کلیدی مطابق با درک الگوریتم های تصمیم گیری گوگل و بینگ، رتبه وب سایت در آن کلمات کلیدی و در نهایت ظاهر شدن در صفحه اول گوگل را رقم میزند.

۵. اول بودن، غیر تکراری و تازه بودن مطلب و کلمات بکار رفته در مقالات وب سایت، با الگوها و استراتژی های رتبه بندی گوگل همخوانی بیشتری دارد؛ بنابراین با رعایت مبانی بهینه سازی محتوای وب سایت میتوانید آماده بهبود رتبه سایت و دستیابی به اهداف خود از ایجاد سایت تان باشید.

طراحی وب سایت با محتوا,هزینه تولید محتوای سایت

هزینه تولید محتوای الکترونیکی

هرچقدر که یک محتوای خوب برای سایت سازنده و اثربخش است، محتوای تکراری مخرب و زیانبار است و گوگل سایت هایی را که محتوای دیگرا وب سایت ها را کپی میکنند تنبیه و پنالتی میکند.

برای شفاف سازی بازدید کنندگان سایت، ORDSITE هزینه و تعرفه پایه خدمات تولید محتوای الکترونیکی را با جزئیات منتشر میکند؛ سفارش دهنده میتواند با انتخاب هریک از آپشن ها، محتوای دلخواه، با کیفیت و غیرتکراری سایت خود را در زمانبندی توافقی روزانه، هفتگی، ماهیانه دریافت کند. در ادامه قیمت خدمات تولید محتوا را مشاهده میکنید.

دستمزد و تعرفه تولید محتوای سایت با در نظر گرفتن اصول بهینه سازی سئو SEO، حدودا مبلغ ۱۰ هزار تومان میباشد. 

آیا میدانستید که بازاریابی محتوا یکی از بهترین استراتژی های بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ Digital marketing در سال های اخیر بین ۲۱۰۶ – ۲۰۱۹ شناخته شده است؟

بازدیدکنندگان برای یادگیری و بهره بردن از محتوای سایت به وب سایت ما مراجعه میکنند. تحقیقات نشان داده مهمترین عامل ارزشمندی یک وبسایت محتوای بهینه آن است. چه بسا وب سایت های اینترنتی که آنچنان هم طراحی حرفه ای و گرافیکی پیچیده ندارند اما بخاطر محتوای مطلوب و بهینه از رتبه و رنکینگ خوبی در گوگل برخورداند.

محتوای سایت به معنای مطالب، تصاویر و فایل هاست که برای بازدیدکنندگان وب سایت جذابیت داشته باشد و بتواند یک بازده سریع ساخت و تولید نماید. این جنبه از بازاریابی صفحات وب که از سوی وبمسترها به منظور توسعه بازار بکار گرفته میشود بازاریابی محتوا یا به انگلیسی Content marketing  نیز گفته میشود

هزینه ساخت تولید محتوای الکترونیکی

سفارش تولید محتوای وب سایت با نمونه کار
تولید محتوای غیرتکراری سایت با هزینه کم
 • به ازای هر پیج مطلب بهینه سئو
 • درج یک تصویر مرتبط
 • ثبت نوشته صفحه در گوگل
هزینه تولید محتوا

بازنویسی

۱۱۰۰ الی ۱۲۰۰ کلمه
تولید محتوای وب سایت
 • براساس ۱ تا ۲ منبع داخلی
 • درج یک تصویر مرتبط
 • رعایت اسلوب سئو

ترجمه شده

۱۱۰۰ الی ۱۲۰۰ کلمه
تولید محتوای وب سایت
 • براساس ۱ تا ۲ منبع خارجی جدید
 • درج یک تصویر مرتبط
 • رعایت اسلوب سئو

تالیف ویژه

۱۳۰۰ الی ۱۴۰۰ کلمه
تولید محتوای وب سایت
 • براساس ۱ تا ۳ منبع داخلی
 • درج دو تصویر مرتبط
 • رعایت اسلوب سئو

رپورتاژ

۲۰۰۰ الی ۲۲۰۰ کلمه
تولید محتوای وب سایت
 • براساس ۵ رفرنس خارجی بالای ۲۰۱۸
 • درج سه تصویر مرتبط
 • رعایت اسلوب سئو

فرم سفارش آنلاین تولید محتوای الکترونیکی سایت

(Ord Site) معنای بهینه سفارش طراحی وب سایت

O: Optimization order, R: Rearrange, D: Design & Development of website content; Digital Marketing, S: Seo & Social Networks Industrial Promotion, I: Investigation best high-tech programming methods

ORDSITE مرجع مطمئن طراحی سایت و بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو، سئو SEO حرفه ای؛ طراحی وب سایت تخصصی موسسات، پزشکان، املاک، اشخاص، فروشگاه اینترنتی؛ تولید محتوای بهینه وب سایت و فروشگاه اینترنتی؛ طراحی اپلیکیشن مبایل اندروید و IOS

تولید محتوای الکترونیکی و مطالب بهینه شده وب سایت

گروه طراحی سایت اُرد Ordsite

طراحی حرفه ای وب سایت - سئو - تولید محتوا

روز شمار خدمات طراحی سایت ORD SITE
تولید محتوای وب سایت ۷۹%
طراحی وب سایت پایه ارزان ۶۲%
طراحی فروشگاه اینترنتی ۵۰%
بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و رنک گوگل ۷۰%
اینفوگرافیک و طراحی استیکر تلگرام ۸۸%