فورمول کارایی فروشگاه آنلاین

فورمول کارایی فروشگاه اینترنتی آنلاین

کارایی خرید اینترنتی از فروشگاه های آنلاین

منظور از کارایی فروشگاه اینترنتی فروش محصول، کاهش هزینه های انجام حجم ثابتی از مبادلات و یا معاملات تجاری میباشد که در تجارت و معاملات روزمره مرسوم است. انتقال الکترونیکی اطلاعات و داده ها در سیستم فروشگاه های آنلاین منجر به حذف کاغذ در فرآیند تجارت و مبادلات می شود. اتوماسیون بسیاری از فرآیندهای تجاری منجر به حذف انسان از فرآیند کار و کاهش هزینه نیروی انسانی و هزینه بی دقتی و اشتباه میشود.

یکپارچگی امکانات فروشگاه اینترنتی

از سوی دیگر یکپارچگی فرآیندهای انتقال اطلاعات نیز منجر به حداقل شدن هزینه های دوباره کاری نظیر ورود مجدد اطلاعات به سیستم، چاپ و انتقال اطلاعات بین بخش های غیر یکپارچه و … می گردد. کارایی یکی از مهمترین عوامل ایجاد ارزش در کسب و کار یک فروشگاه اینترنتی میباشد. به این ترتیب که قبل از هر چیز، مبادلات انجام پذیرفته از طریق فروشگاه های آنلاین موجب کاهش اطلاعات و عملیات زاید می گردد. چرا که اطلاعات به صورت پیوسته و به سهولت در اختیار مشتریان قرار می گیرد. این شرایط موجب می گردد که هزینه های جستجوی مشتریان و چانه زنی ها کاهش یابد و منجر به اتخاذ بهترین تصمیم شود. علاوه بر آن پیاده سازی مدل فروشگاه آن باعث می شود که حجم بیشتری از محصولات یا خدمات با هزینه های کمتری (نظیر نیروی انسانی، هزینه کاغذ ، هزینه زمان و… ) مبادله شود.

کاهش هزینه خرید اینترنتی 

در فروشگاه اینترنتی خریدار و فروشنده با کاهش هزینه، زمان و افزایش قدر انتخاب و چانه زنی مواجه اند. چانه زنی از این نظر که خرید اینترنتی و خریدار آنلاین میتواند خرید خود را از سایت ها و فروشگاه هایی ثبت کند که شرایط فروش ویژه تری داشته باشند و ویژگی های محصول مطابق دلخواه خریدار باشد. ضمن اینکه مقوله هایی مانند شرایط حمل کالای خریداری شده به مقصد خریدار اینترنتی، نحوه پرداخت هزینه ها و … فورمولی است که توابع آن در دست خریدار است.

(Ord Site) معنای بهینه سفارش طراحی وب سایت

O: Optimization order, R: Rearrange, D: Design & Development of website content; Digital Marketing, S: Seo & Social Networks Industrial Promotion, I: Investigation best high-tech programming methods

ORDSITE مرجع مطمئن طراحی سایت و بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو، سئو SEO حرفه ای؛ طراحی وب سایت تخصصی موسسات، پزشکان، املاک، اشخاص، فروشگاه اینترنتی؛ تولید محتوای بهینه وب سایت و فروشگاه اینترنتی؛ طراحی اپلیکیشن مبایل اندروید و IOS

طراحی فروشگاه اینترنتی

گروه طراحی سایت اُرد Ordsite

طراحی حرفه ای وب سایت - سئو - تولید محتوا

روز شمار خدمات طراحی سایت ORD SITE
تولید محتوای وب سایت ۷۹%
طراحی وب سایت پایه ارزان ۶۲%
طراحی فروشگاه اینترنتی ۵۰%
بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و رنک گوگل ۷۰%
اینفوگرافیک و طراحی استیکر تلگرام ۸۸%

سفارش آنلاین

برای سفارش آنلاین طراحی وب سایت، تولید محتوا و بهینه سازی سئو سایت، کافیست فرم سفارش آنلاین را تکمیل نموده و ارسال نمائید. سفارش شما با دقت زیاد و سریع بررسی میشود.